Sizin Gönderdikleriniz
Zeki Bağdat
Pazar, 26 Mart 2006
Chomolungma

Şanslı kişilersiniz. Chomolungma'dan ruhunuza birşeyler öğretin. Bu işin spor veya mücadele duygularını bir yana bırakın. Orada olduğunuz sürece sadece derin düşünün. En anlamlısı bu olacak. Zirve yapmak hiç önemli olmamalı. Dikkatli olun ve Chomolungma ya Zekinin gelemese de ruhunun sizinle geldiğini söyleyin. Allah yardımcınız olsun. Dualarım sizlerle.
Zeki Akın
Pazar, 26 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Gönlü dağlarda olan bir kişi olarak sizi imrenerek izliyorum. Umarım kazasız belasız sağ salim zirve yapar dönersiniz. Gönülden başarılar
Berk Okay
Pazar, 26 Mart 2006
Yanınızdayız..

Tırmanışlarınızı imrenerek izliyoruz ve sizleri alkışlıyoruz.Bununla birlikte sizlere Everest tırmanışında bol şans dinliyoruz.Kalbimiz sizinle!

Berk Okay - Dumlupınar Üniversitesi Dağcılık Klübü
Gürsel Sandıkçıoğlu
Pazar, 26 Mart 2006
Bulgaristan göçmeniyim. 1983 yılında Bulgarlar Everest zirvesine tırmandı. Benim Türkiye nerede diye düşündüm. 70 milyonun içınde bir ekspedisyon kuracak ve bizi onore edecek kahramanlar yok mu dedim. İşte şimdi mutluyum, çünkü 11 cesur Türk gencini görüyorum. Raynhold Mesner veya Valter Bonatti'den sizin eksiğiniz ne? Gençliğin vermiş olduğu cesarete güveniyorum ve sizi şimdiden kutluyorum (Bulgaristan ekspedisyonunun onurunu 24-26 yaşındaki dağcılar kurtarmıştır).
Yolunuz açık olsun.

Not: Unutmayın,en iyi dağcı emekli olabilen dağcıdır.
Hakan Coşkun
Pazar, 26 Mart 2006
Bu Toprağın Evlatları Yukarıda Yalnız Değilsiniz

Bu onurlu milletin evlatları oraya gittiğinizde sanmayın ki yalnızsınız. 18 martta sizin gibi yiğitlerde bu milletin onurunu sımsıkı tutmak için şehit oldular ve yine orada da sizin yanınızda olacaklar. Bilin ki dönerseniz gazi dönmezseniz şehitsiniz. Zorda kaldığınızda sakın üzülüp güvensizliğe kapılmayın,inanmışsanız eğer galip gelecek olan sizlersiniz bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Üstat Mehmet Akif’in dizeleri sizlere güç versin.

  şüheda gövdesi, bir baksana dağlar taşlar
  o, rükuda olmasa, dünyada eğilmez taşlar
 
  yaralanmış tertemiz alnından uzanmış yatıyor;
  bir hilal uğruna ya rab, ne güneşler batıyor,

  ey şehit oğlu şehit, isteme benden makber,
  sana ağauşunu açmış duruyor peygamber.

Allaha emanet olun bu toprağın cesur evlatları.

Nesibe Yılmaz
Pazar, 26 Mart 2006
Umut Artık Sizinle Olsun :)

merhaba,ben daha 16 yaşında kalbinde dağcılık volkanı kopan bir kızım. Ekibiniz benim beş yaşımdan beri hayalim olan EVEREST e tırmanacakmış...Bol şans dilerim...
Ben tırmanan ilk Kadın olmak istiyordum;fakat artık bu hayalim sadece hayal olarak kalacak,sanırım. Hergün düşlerimi süslüyen,adını kalbime kazıdığım bu nazlı dağın sizi kucaklamasını dilerim.

Ben hep rüzgarlara fısıldarım;EVEREST e hergün selam yollarım. Yıllar sonra beni alması için zirvesine. Bu dualarım sizlerle olacak. Yüzüme tokat gibi vurdu hayallerimin suya düşüşü, ama anladım ki o nazlı çiçek için atan kalp sadece benimki değilmiş;sevindim bir nevi:) Şeyyy sizden bişi dileyeceğim;lütfen EVEREST e,o narin nazlı geline,saygınızı sunup benim adımı da birkez olsun fısıldar mısınız kulağına?
Mahmut Akkaya
Pazar, 26 Mart 2006
gorusmeyeli uzun zaman oldu. etkinlik sonucu goruntuleride artik basin araciligi ile goruyoruz duyuyoruz. ne olursa olsun gonlum hep sizinle. yuregim sizinle o zirvelere gider-gelir. bu seferde yuregim sizinle, gonlunuz rahat huzurunuz bol olsun. rahat gidin ve donun.

mahmut akkaya
Mutlu Erdem
Pazar, 26 Mart 2006
Baraka'dan Everest'e

Sevgili Haldun, Burçak, Serhan, Serkan sizlere ve ekip arkadaşlarınıza başarılar dilerim.  Baraka'dan başladınız Everest'e gidiyorsunuz. Yolunuz açık olsun.

Fatma Nevin Vargün
Pazar, 26 Mart 2006
İyi Yolculuklar

Sevgili burcak,serkan,elif ve tüm ekipe iyi yolculuklar diliyorum. Özellikle kadınları yürekten kutluyorum. Televizyonda anne ve babaları rahatlatmaya çalışırken bence dahada heyecanlandırdınız. Yani iyi ki dağcılıkla uğraşan çocuğum yok dedim. Ankara'ya vardığınızda görüşmek dileğiyle. Sevgiler
Erdal Karakeçe
Pazar, 26 Mart 2006
Başarılar

Sevgili Arkadaslar,

Bugun sizleri televizyonda izledim. Herbirinize ayrı ayrı saygı duydum. Simdiden Everestten once benim gonlumu fethettiniz. Tüm ekibe basarılar diliyor, sağlıkla geri donmenizi diliyorum.

Sevgiler,
Erdak Karakeçe
TPAO-Ankara
Fatih Işık
Pazar, 26 Mart 2006
Ekspedisyona Destek

Bursa, Nilufer Arama&Kurtarma Ekibi Baskani ve 1994 ten bu yana dagcilikla ugrasan biri olarak, gercekten yapmayi cok arzu ettigim bir faaliyeti "takim" olarak yapiyor olmaniz, bir Turk dagcisi olarak beni mutlu etti. Expedisyon sonuna dek, sahsim ve ekibim adina sizleri gonulden destekliyorum ve siklikle email yazacagim.Umarim ana tanrica sizlere zirvesini acar.

Bol sans...
Ahmet Sarak
Pazar, 26 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Ekibi canı gönülden kutlar başarılar dilerim. Yolunuz açık şansınız bol olsun sağ salim gidin ve dönün. KALBİMİZ SİZİNLE....
Emine N. Şirinli
Pazar, 26 Mart 2006
Güle Güle

ocuklar 62 yaşındayım. Bug ece CNN'de sizi izledim. Benim çocuğum yok ama hepiniz evladımsınız. Ailelelerinizi kutluyorum. Sizin gibi gençleri görünce memleketimizin geleceğinden umut duyuyorum. Sizin başarılarınız için en önemlisi de eksizsiz geri dönmeniz için şimdiden duaya başladım bile. Dualarımız sizinle. Hepinizi öpüyorum. G Ü L E G Ü L E.....
Mehmet Kendibulan
Cumartesi, 25 Mart 2006
tüm ekibe basarılı bir tırmanıs diliyorum herkese sevgiler
Tiberhan Önder
Cumartesi, 25 Mart 2006
Teşekkürler

teşekkürler ve başarılar ben hep bunun hayali ile yaşadım çokta yaşlı sayılmam (33) belki evli ve dünyanin en güzel kiz çocogunun babasi olmamda engel degil belki ama beceriksizlik belki de kısaca siz benim hayalimin resmisiniz hepiniz başarılı ve sağ salim dönün diye Allaha dua ediyor olacağım ..teşekkür ederim

Tiberhan önder
Ahmet Şükrü Köse
Cumartesi, 25 Mart 2006
Başarılar

Türk dağcılığını dünyanın zirvesine taşıyacağınız için sizlerle gurur duyuyoruz. Tüm takımın zirve yapması için her şeyin yolunda gitmesini dileriz. Keşke bizlerde sizle beraber olabilseydik. Başarınız için dua edeceğiz.

Afyon Doğa Sporları Kulübü üyeleri adına Ahmet Şükrü Köse
Fatih Koç
Cumartesi, 25 Mart 2006
Başarı Dileklerimle

Şubat ayında Bursa yı ziyaretiniz sırasında sizlerle tanışmış ve Uludağda beraber bir faaliyet yapmıştık. Sizlerin , Everest faaliyetinizle ilgili olarak çok kararlı,azimli ,planlı ,istekli ve organize olduğunuzu görmüş ve bundan büyük bir heyecan ve gurur duymuştum..Everest faaliyetinde Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize ve zirveye ulaşacağınıza güvenimiz tamdır.YOLUNUZ AÇIK ŞANSINIZ BOL OLSUN. BUDAK Bursa dağcılık klübü üyeleri olarak gönlümüz ve desteğimiz sizinledir..

Fatih KOÇ. BUDAK Bursa dağcılık klübü üyesi..
Halit Peker
Cumartesi, 25 Mart 2006
Everest

İnşallah en yükseğe tırmanır bayrağımızı sonsuza kadar dalgalandırırsınız. Allahtan sizlere güç ve sağlık,sıhhat vermesini dilerim. Başarılar
Ali Çolak
Cumartesi, 25 Mart 2006
Bütün heyecanımızla ve bütün kalbimizle sizin yanınızdayız. Bu iki duyguyu Everest'in tepesine ulaştıracağınızın farkındayız... Başaracağınızdan hiç şüphemiz yok.. İradenize güveniyoruz.. Şu anda Söz Sizde programını izlerken arkadaşlarınızdan birinin ağzından bu sözcükler dökülürken aklıma ne geldi biliyor musunuz? İnsanlar iradelerine nasıl güvenirler? Herhalde dönünce anlatırsınız? Buradan gereken dersleri çıkaracaklara şimdilik sabır...İradenizi sabrınızla çarpın lütfen...
Adil Karaman
Cumartesi, 25 Mart 2006
Tebrikler

Sevgili takım

Başarı dileklerimle izliyorum. Online bağlantı kurulabiliyor mu, tırmanma esnasında? Her an internetten takip edebilecek miyiz? slm ve başarı dileklerimle..
Nuray Saatçioğlu Uygur
Cumartesi, 25 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Hepinize başarılar ve bol şans dilerim, yolunuz açık olsun.
Sadece biraz önce televizyondan sizi seyreden, dış kapının mandalı bir sade vatandaş olarak çok duygulandım ve gurur duydum.
Sitenizden iyi haberlerinizi heyecanla bekliyor olacağım, oğlumla beraber belki büyüyünce o da tırmanır. Başınız hiç ağrımasın, herşey rast gitsin. sevgiler
Seda Özmen Mert
Cumartesi, 25 Mart 2006
Uğurlama Msj :)

Matematik öğretmenlerimin oğlunun içinizde olmasından dolayı haberdar olduğum bir topluluksunuz. Kendi adıma imrenerek ve gurur duyarak izliyorum sizleri... Umarım Everest size izin verir ve bu zorlu engelide aşarsınız.

Hepinize başarılar...
Tolga Şansal
Cuma, 24 Mart 2006
Başarılar...

Bu büyük idealin peşinde giden tüm ekibe, zorlu yolda başarılar dilerim.
Torunlarınıza anlatacağınız harika anılarla dönmeniz dileğiyle...
Özlem Mumcu
Cuma, 24 Mart 2006
Hepinize

hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum ama içinizden birini herkesten ve herşeyden çok seviyorum. Sizlerin göğsümüzü kabartacağıza inancım sonsuz. zirve haberlerinizi büyük bir heyecanla bekleyeceğim birbirinize sahip çıkın tamammı! SONSUZ BAŞARILAR DİLERİM. EN İYİ DUALARIMIZ HEP SİZLE OLACAK. TAKIMIZIN ABLASI
Bülent Çınar
Cuma, 24 Mart 2006
Moral Destek

Arkadaşlar hepinize inanıyorum ki elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Zirve için gidiyorsununuz eminimki bunu başarabilirsiniz ama olmazsa sakın üzülmeyin ne yaptığınız ve nasıl yaptığınız bizler için çok önemli, hepinize sonsuz sevgiler ve başarılar diliyorum.
Mimar Sinan Dagku adına Bülent Çınar.
Ozzy & M. Ali
Cuma, 24 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Meraba,

şimdi t.kalkınma bankasının 7. katında ki 6 m2 lik odamaızdan hem m.ali hemde ben (meltemin ablası) hepinize kucak dolusu sevgi ve başarı dileklerimizi yolluyoruz. size inancımız sonsuz.
Sertan Girgin
Cuma, 24 Mart 2006
Everest...

Sevgili Dostlar ve Kardes,

Artik gidisinize az zaman kaldi. Su anda oldukca yogun bir kosusturma icinde olmalisiniz :) Keske yaninizda olup yardimci olabilseydim. Siz, her biriniz farkli ozelliklere sahip olmakla birlikte, takim olmanin, takim ruhu ile hareket etmenin neleri basarabileceginin cok net bir ornegisiniz. Eminim kosullar uygun olursa yaklasik uc ay sonra yeni basarilarla, daha onemlisi yasam deneyimleriyle donmus olacaksiniz. Yolunuz (rotaniz mi desem :) acik olsun, kalbimiz sizinle...

Sevgiler,

Sertan
Ali Cangul
Cuma, 24 Mart 2006
Başarı Dileği..

Bu zorlu yolda tum ekip uyelerine basarilar diler, tum ekip uyelerini simdiden tebrik ederim. Yolunuz acik olsun. Gonlumuz sizinledir.
Esin Saka
Cuma, 24 Mart 2006
Merhaba,

Geri sayimda yolculuga az kaldi :) Hala maillerinizi kontrol etme firsatiniz varken yazmak istedim: Umarim dilediginizce bir etkinlik olur. Kocaman eglenceler ve bol sans dileklerimle...

ESin :)
Aykut Keskin
Perşembe, 23 Mart 2006
Gurur Duyuyoruz

2006 everest Türkiye Tırmanışı birçok ilklere sahne olacak.Türkiyeden ilk takım tırmanışı, ilk kadın tırmanışı, ilk oksijensiz tırmanış.Tüm ekibe başarılar dilerim,kalbimiz sizinle :)
Zeynep Demirci
Perşembe, 23 Mart 2006
Merhaba arkadaşlar,

Zoru başarıp takım olarak gidiyorsunuz en yükseğe. Aklınız selim, yüreğiniz aydın, ipiniz sağlam, yolunuz ve bahtınız açık olsun...

Yüreğimiz ve tüm iyi dileklerimiz sizlerle.  

DAG adına
Zeynep
Cenk Önen
Perşembe, 23 Mart 2006
Gurur

Sevgili arkadaşlar,

Öncelikle hepinizi yürekten kutlarım. Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

Yolunuz açık, yüreğiniz ferah olsun... Çünkü başaracaksınız...

Cenk
Hakan Pilor
Perşembe, 23 Mart 2006
sevgili dostlar 1984 yılında maddi imkansızlıklar nedeni ile federasyon tarafından resmi olarak iptal edilen ağrıdağı 30 ağustos zafer zafer tırma nışına kendi maddi imkanlarımız ile izmirden 6 kayseriden 2 dağcı doğubeyazıt-eli köyü rotasını kullanarak ayağımızda asker postalı üzerimizde basit yağmurluklar ve yazlık plaj çadırlarını kul- lanarak yaptığımız tırmanış denemesi 30 ağustos sabahı başlayan fırtına yüzünden 4200 metrede kur- duğumuz ikinci kampta son bulup geri dönmemize neden olmuştu.Aradan geçen 22 yılda sizin gibi bu spora gönül veren genç kardeşlerimiz sayesinde ar- tık dünyanın en yükseklerinde bayrağımız dalgalandığını görmekten mutluluk duyuyorum.
hepinize başarılar.
Tanju Çetiner
Perşembe, 23 Mart 2006
Tırmanışa Katılmak

1970 inönü eskişehir dogumluyum halen amatör olarak havacılık sporu yapmaktayım şuanki görevim memur olarak çalışmaktayım.ayrıca havacılık ve doga sporları kulubü kurucusuyum sizinle tırmanmak istiyorum benide aranıza alırsanız sevinirim
Ece Saraoğlu
Çarşamba, 22 Mart 2006
Yolunuz Açık Olsun

Kim bilir kaç kişinin daha hayallerini gerçekleştiriyor olacaksınız bu yolculukla...
Ana Tanrıça'ya saygılarımı iletin. Yolunuz açık olsun!

Sevgiler,
ece
Aslı Zülal
Çarşamba, 22 Mart 2006
Yüreklerinize sağlık! Yolunuz açık olsun.. Sevgiler, selamlar..

Aslı
Oya Bülvin Erdem
Salı, 21 Mart 2006
Kızlaaaar vede oğlanlar

sağlıcakla neşeyle yolunuz açık olsun

götüren melakeler geri getirsin (derdi anneannem)

hepinizi yürekten öpüyorum

sevgiler

oya bülvin erem
Emine - Recep Büyükatalay
Salı, 21 Mart 2006
Başarılar

Sevgili gençlik; hedefleriniz gerçekten çok yüksek ve zorluklarla dolu. Zoru başarmak önemli. Bunun için yola çıktınız. Bizler de sizleri çok seven kişiler olarak gönlümüz razı olmasa da gidişinize izin vermiş bulunduk.Yolunuz açık olsun. Büyükleriniz olarak tek isteğimiz şartlarınızı zorlamamanız. Bizim için çok değerlisiniz. Bunu unutmayın, sağlıkla geri dönün. Soner seni çok seviyoruz. EMİNE-RECEP
Zeynep Güravşar
Salı, 21 Mart 2006
KTÜDAKS iyi faaliyetler diliyor :)))

Kısa bir faaliyette tanışma şansımız oldu sizinle, bu kadar büyük tırmanışlar yapıp da bu kadar mütevazi ve sevecen olduğunuz için teşekkür ediyorum..
Ben arkadaşlarıma sizi anlata anlata bitiremedim..
Onların adına da buradan başarılı bir faaliyet olmasını diliyorum..

Sizin izinizden gidebilmek dileğiyle....
sevgiler
saygılar
Emine - Recep Büyükatalay
Pazartesi, 20 Mart 2006
Başarı

Tüm ekibe başarılar diler, sağlıkla gidip dönmelerini bekliyoruz. Dualarımız sizinle.
Gökçe ve Efe
Pazar, 19 Mart 2006
Sevgili Burçak, Tarzan ve diğer kahramanlar,

Everest'te iyi şanslar, işiniz bitince Norveç'e bekliyoruz.
Hüseyin Gürsoy
Cuma, 17 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Size bu etkinlikte (ve diger tum etkinliklerinizde) sonsuz basarılar diliyorum. Sağ salim gidin, gelin.

İyi yolculuklar.
Tolga Senefe
Cuma, 17 Mart 2006
Tebrik - Destek

Başta Serhan olmak üzere hepinize bol şans diliyorum. Sizi Web'den her an takip etmeye çalışacağım. Kendinize lütfen çok dikkat edin. Sevgiler.
Nermin Erol
Çarşamba, 15 Mart 2006
Canı gönülden destekleyip ilk olacak kadınlara gıpta ediyoruz! Tebrikler, Yolunuz açık olsun.
Mustafa Sert
Cuma, 10 Mart 2006
Hava Tahmini

Merhabalar,
Duydum ki önümüzdeki günlerde everest'e tırmanacakmışsınız. Şimdiden tebrikler ve başarılar. Aşağıda Everest için günlük tahmin yapan bir sitenin adresi var. Tahminleri bizim de üye olduğumuz ECMWF'ten  alıyorlar. Bu merkez dünyanın her noktası için 10 güne kadar tahmin yapıyor. DMİ'de orta vadeli tahminlerinde  bu merkezin  çalıştırdığı model sonuçlarını kullanıyor. Göründüğü kadarıyla sizi zorlu hava şartları bekliyor. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Selamlar

http://www.adventureweather.com/forecasts/everestforecast.php
İliada
Cuma, 10 Mart 2006
Zoru Başarmak...

Slm Everest fatihleri :)

Önce Hakan Öge vardı her adımını izlediğim, şu an küçücük teknesi Mardek'le gerçekleştirmekte olduğu dünya turunu her gün "acaba bugün kötü birşey geldi mi başına?" diye korkarak web sitesinden takip ettiğim... Desenize şimdi de sizler için aynı duygularla bendeki endişe bitmeyecek bir türlü :( Umarım alnınızın akıyla bu işten de sağ salim çıkarsınız.. Ama herşeyden önce lafım biraz da Türk medyasına.. Daha önceden Everest'e çıkabilenleri "kar leoparı" diye göklere çıkarabiliyorken şimdi de aynı desteği bu Aslan parçalarına da göstermeyi bilin! Çok mu sert oldu :) Neyse kendinize çok iyi bakın..

BAŞARILAR!..
F. Emrah Köşgeroğlu
Çarşamba, 08 Mart 2006
Kolay Gelsin

Arkadaşlar,

Hepinize kolay gelsin.
Sağlıkla gidin ve sağlıkla dönün.
ve anlatacak çok şey biriktirin:)

Başarılar canı gönülden.
Nevzat Öntaş
Salı, 07 Mart 2006
ŞİİR

Canlara candan-
               güle güle...
Hem gurbet hem dağ
Yol HİMALAYA'da
Yolda zor-
          EVEREST'de...
Sakın-
      EVE - REST çekme
Pas demek rest demek-
                     bilinçinde ol!...
Zordan korkma
Zoru hafife de alma
Hiç ben ben olma
Bir ben ol, bir yürek-
                      on bir can
Başarmak için gidecek-
                      EVEREST'e...
Gözümüz kalacak arkada
Gönlümüz sizinle çıkacak-
                         EVEREST'e...
H. Kemal İlter
Pazar, 05 Mart 2006
Başarılar

Arkadaşlar, Merhaba,

Everest'te sizeleri yanlız bırakmayacağız. Sizlerle gurur duyuyoruz. Sağlıkla gidin sağlıkla gelin.
Cahit Töre
Cumartesi, 04 Mart 2006
Başarı Dilekleri

Sizler bunu düşünce olarak gerçekleştirerek zoru kısmını tamamlamışşınız. Bu noktadan sonra zirve daha az zor sanırım. Zirve olmasa bile bu uğurda çaba sarfetmek insanı heyecanlandırıyor. Hadi kolay gelsin- Başarılar
<< İlk < Önceki 31 32 Sonraki > Son >>

Sonuç 1501 - 1550 Toplam: 1577

                       
Her hakkı saklıdır, © 2006 - Türkiye Everest Ekspedisyonu